Oferta

Przygotowanie produkcji

Przygotowanie produkcji rozpoczyna się od opracowania dokumentacji konstrukcyjno-technologicznej. W naszej firmie zajmują się tym inżynierowie wyposażeni w najnowocześniejsze oprogramowanie CAD i CAM, które umożliwia wprowadzanie dowolnych zmian w projekcie jeszcze przed rozpoczęciem właściwego procesu realizacji.

Przygotowanie produkcji

Punkt wyjścia stanowią dla nas rysunki lub wizualizacje przedstawione przez Klienta. Bardzo istotny jest tutaj poziom szczegółowości przedstawionych nam planów, który może bezpośrednio przekładać się na czas realizacji. Jednakże nasi doświadczeni inżynierowie poradzą sobie także z bardziej ogólnymi szkicami. W tym przypadku kluczową rolę odgrywa jak najlepsza współpraca z Klientem.

 

Z myślą o potrzebach Klienta planujemy szczegółowo wszelkie parametry i właściwości konstrukcji, wybierając spośród najlepszych materiałów i sprawdzonych rozwiązań. Na etapie przygotowania produkcji rozstrzygane są również wszelkie dylematy konstrukcyjne. Przygotowanie produkcji obejmuje opracowanie dokumentacji, dobór materiałów, kalkulację cen, wyznaczenie wstępnego harmonogramu prac oraz przygotowanie wyposażenia. Ostatnią fazą jest wdrożenie do produkcji.

CSA Sp. z o.o.

ul. Rzemieślnicza 17
83-322 Stężyca

Tel: +48 58 694 60 56
Fax. +48 58 684 01 28

E-mail:
info@csa-pl.com