O firmie

CSA Sp. z o.o. jest doświadczonym, dynamicznym i nowoczesnym dostawcą w branży metalowej. Specjalizujemy się w produkcji konstrukcji stalowych przeznaczonych dla szerokiej grupy producentów narzędzi, sprzętu i maszyn.

Zadowolony Klient jest wytyczną wszystkich naszych działań, których rezultatem są:

 

  • produkty w jakości zdefiniowanej przez naszego Klienta,
  • krótkie terminy dostaw,
  • konkurencyjne ceny.

 

Nasze cele osiągamy dzięki:

 

  • ścisłym kontaktom z naszymi Klientami oraz reagowaniu na ich potrzeby,
  • ciągłemu inwestowaniu w udoskonalanie naszych kwalifikacji zawodowych,
  • inwestowaniu w nasz nowoczesny park maszynowy oraz jego udoskonalaniu.
O firmie

Jeżeli poszukują Państwo (nowego) dostawcy prosimy o kontakt, chętnie nawiążemy współpracę i przygotujemy Państwu naszą ofertę.

Firma CSA została wyróżniona w prestiżowym rankingu "Diamenty Forbesa 2016", "Diamenty Forbesa 2017", "Diamenty Forbesa 2019""Diamenty Forbesa 2020", "Diamenty Forbesa 2021" oraz "Diamenty Forbesa 2022" wśród firm o przychodach 5-50 mln zł.

O firmie - Diamenty Forbesa
O firmie - Diamenty Forbesa
jakość CSA sp. z o.o. jest obecna na rynku już od wielu lat. Aspirujemy do pozycji lidera, firmy, która daje przykład innym przedsiębiorstwom.

Systematyczne audyty prowadzone przez zewnętrzne organizacje, kierownictwo firmy a także przez naszych Klientów przyczyniają się do utrzymania profesjonalnego poziomu świadczonych usług. Nie bez znaczenia jest też wieloletnie doświadczenie naszych pracowników przekazywane wewnątrz firmy w drodze szkoleń lub codziennych kontaktów zawodowych.

 

Mamy na koncie wiele zrealizowanych projektów, które spotykają się z uznaniem Klientów. Nasi pracownicy to wykwalifikowani fachowcy, którzy sprostają nawet najbardziej nietypowym wyzwaniom konstrukcyjnym. Istotne wsparcie w naszej pracy zapewnia nam rozbudowany park maszynowy.

CSA Sp. z o.o.

ul. Rzemieślnicza 17
83-322 Stężyca

Tel: +48 58 694 60 56
Fax. +48 58 684 01 28

E-mail:
info@csa-pl.com